Зворотний дзвоник
Заповніть анкету нижче задля замовлення зворотного дзвоника. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом!
Click to order
Ваш кошик
Total: 
Завантажте ваш макет
Хочете, щоб ми вам передзвонили?
Або ви можете набрати нас самостійно
+38 096 701 01 17
Пакети Дой-Пак
Є питання?
Залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з вами у робочий час.
Пакети дой-пак
Дой-пак — це гнучка вакуумна упаковка з денцем. Дой-паки замовляють для сипучих, поштучних, продуктів, тож вони бувають з різних матеріалів та різних розмірів. Це безумовний фаворит пакування для чаю і кави, горіхів, спецій. Залежно від наповнення, ми пропонуємо дой-паки з зіп-замком, дой-паки під запаювання або дой-паки з клапаном дегазації. Саме клапан дегазації використовують для транспортування свіжообсмажених кавових зерен, аби вони не втратили аромату. Також можливе виготовлення дой-паку одночасно під запаювання і з зіп-замком (для подальшого використання вашим клієнтом).

Брендування дой-паків в IdeaPack здійснюється друком прямо на поверхні або нанесенням стікерів з клейкою основою. Ми пропонуємо друк на поліетилнових, металізованих, крафтових дой-паках. Також друк на дой-паках, що мають крафтовий шар зовні та поліетиленовий або металізований зсередини. Це дозволяє зберегти натуральний стиль бренду у пакуванні, не зашкодивши його функціональності. Наша команда допоможе з вибором, відповідно до потреб вашої продукції.

Також на вас чекають широкий вибір кольорів, прозорі дой-паки, дой-паки з прозорим вікном, друк золотом і сріблом. Цікавим рішенням є комбінування різних прийомів: наприклад, друк з одного боку і стікер зі зворотного або крафтовий дой-пак із круглим прозорим вікном і фігурним стікером.

Замовити дой-паки з друком в IdeaPack можна тиражем від 100 штук.