Click to order
Хочете, щоб ми вам передзвонили?
Або ви можете набрати нас самостійно
+38 096 701 01 17
Коробки
Є питання?
Залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з вами у робочий час.
Коробки
Друк на коробках в IdeaPack — це можливість створити ваше ідеальне брендоване пакування від початку до кінця. Ми нарізаємо коробки різної конструкції на нашому виробництві в Одесі і наносимо на них ваш персональний принт техніками шовкотрафаретного або повнокольорового друку.

Ви маєте змогу замовити унікальну конструкцію коробки під потреби вашої продукції: коробка для цукерок, для мила, для одягу, для посуду і будь-яка інша. Ось лише деякі конструкції, які ми пропонуємо: кришка+дно, пенал, сірникова коробка, кришка-стрічка, подвійний борт, з відділами. Матеріали наших коробок: крафт-картон, білий мелований картон і дизайнерський картон (широкий вибір кольорів з палітри).

Для оригінальних рішень ваш логотип можна нанести не просто друком, а технікою тиснення або вкрити його УФ-лаком. Ми пропонуємо й різні види ламінування картону: глянцеве, матове, soft touch (оксамитове на дотик). Також ви можете замовити стікери з клейкою основою для брендування готових коробок.

Окремо обговорюється необхідність стрічки для майбутньої коробки. Ми пропонуємо різні кольори і матеріали на вибір.

Замовити коробку з друком в IdeaPack можна тиражем від 50-ти штук. Також можливе виготовлення коробок за індивідуальним завданням без друку від 50-ти шт.