Хочете, щоб ми вам передзвонили?
Або ви можете набрати нас самостійно
+38 096 701 01 17
Усi товари
Є питання?
Залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з вами у робочий час.
Крафтові Пакети
Паперові крафт пакети - це універсальний тип пакетів для доставки їжі і упаковки товарів. У нас в наявності еко крафт пакети бурого кольору різних розмірів. Завдяки стильному і лаконічному дизайну крафт пакети є не тільки якісною і красивою упаковкою ваших товарів, але і можуть використовуватися як рекламний носій для популяризації вашого бренду. Також ці пакети є нешкідливими для навколишнього середовища.
Виготовлення крафт пакетів
Крафт-папір це досить стандартний матеріал, який був створений для обгортання продуктів і різних предметів. Згодом, почали з'являтися Еко крафт-пакети. Давайте розберемося, як відбувається виготовлення крафт-пакетів і в чому полягають їх переваги. Почнемо з того, що крафт-папір - це добре проварена на виробництві целюлоза. Деревину ретельно проварюють за допомогою сульфатів, внаслідок чого і виходить відмінний матеріал, з якого виготовляються пакети, конверти та інші паперові матеріали.
Переваги:
 • Виготовлення з вторинної сировини
 • Дешевизна і надійність
 • Не потрібно фарбувати, так як папір вже має колір
 • Багатошаровість
 • Міцність
 • Довга і повторна експлуатація
 • Екологічність
Екологічність
Всі ми прекрасно знаємо, що останнім часом проводиться величезна кількість поліетиленових пакетів, які хоч і є зручними, але дуже сильно забруднюють атмосферу.
Більшість підприємств викидають поліетилен в океани, озера, розташовані поруч. Так як матеріал залишається на глибині довгі роки і ніяк не розчиняється, вже тим більше не розкладається, то страждає величезна кількість тварин.
Шкідливий матеріал потрапляє на жителів океанів і вони просто не в силах впорається з поліетиленом. Саме тому людство потребувало матеріалі, який би перероблявся набагато легше і швидше, а не зберігався в воді і землі десятки років.
Саме таким матеріалом і стала крафт-папір з якої успішно почали виробляти пакети різних видів. На сьогоднішній день, крафт-пакети є одним з високо екологічних і легко розкладаються матеріалів, саме тому більшість підприємств перейшли на використання таких упаковок.
Матеріал легко переробляється, з нього можна створювати нові пакети, виходить корисний круговорот, завдяки якому можна з легкістю зберігати навколишнє середовище, при цьому не роблячи великих зусиль.
Еко крафт-пакети з нанесенням логотипів
Як ви вже зрозуміли, на крафт-пакети логотипи наносяться як не можна краще, так як фарба прилягає до паперового шару досить швидко і за найкоротші терміни.
Відзначається, що друк пакетів як не можна краще підходить саме на крафт-папері.
Одними з найбільш дорогих варіантів нанесення є:
 • шовкографія
 • тиснення
 • Флексодрук
 • Офсетний друк
Відзначається, що найбільш дорогими варіантами є шовкографія і тиснення, а флексопечать і офсетний друк дешевші і поширені на сьогоднішній день.
Крім того, шовкографія дозволяє вам використовувати різні кольори і робити малюнок набагато яскравіше. Так як цей спосіб найбільш популярнішим ніж всі інші, багато підприємств вже давно перейшли на нього і широко застосовують при створенні логотипів.
Кількість тиражу становить від ста штук і дозволяє друкувати величезну кількість різноманітних пакетів для будь-яких організацій.
Так як використовується висококласна сучасна техніка, пакети друкуються досить швидко, тому вам не доведеться чекати своїх замовлень довгий час.