Зворотний дзвоник
Заповніть анкету нижче задля замовлення зворотного дзвоника. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом!
Click to order
Ваш кошик
Total: 
Завантажте ваш макет
Хочете, щоб ми вам передзвонили?
Або ви можете набрати нас самостійно
+38 096 701 01 17
Поліграфічна продукція
Є питання?
Залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з вами у робочий час.
Екосумки
Ваш логотип на екосумці — чудова ідея! Замовляйте екосумки із друком в IdeaPack для проведення промоакцій, подарунків клієнтам чи співробітникам, створюйте власну брендовану продукцію.

Екосумка — екологічна альтернатива поліетиленовим пакетам та сучасна варіація звичайної сумки із собою. Її зручно брати до магазину, тренажерного залу, на море та будь-куди ще. Сьогодні екосумка — не лише окремий товар, а й популярний брендований аксесуар для різних компаній та івентів.

Ми пропонуємо друк на тканинних екосумках із льону (натуральне волокно) та спандексу (синтетичне волокно). Льняні екосумки, як правило, натуральних пастельних кольорів, екосумки зі спандексу частіше яскраві. Матеріали відрізняються своєю текстурою — спандекс більш гладкий та однорідний на дотик.

Друк на екосумках здійснюється вручну двома технологіями — сублімація або шовкотрафаретний друк. Гарантуємо у результаті чіткий та зносостійкий колір зображення. Замовити екосумку із друком індивідуального зображення в IdeaPack можна від 1-єї штуки.